Exin Tasarım Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..
info@exintasarim.com 0(212) 909-3946

Ar-ge Personeli Kiralama


Ar-ge personeli kiralama ile ekibinizi dönemsel yoğunluklarda uzman mühendislerle genişletin

İşletmenizde dönemsel proje yoğunluklarınız var ve proje bazlı kendi ofisinizde çalışacak personel arıyorsanız, Ürün ve Kalıp Tasarımı konularda Arge personeli kiralama hizmeti ile sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Dönemsel proje yoğunluklarınızda nitelikli adayı bulmak için personel kiralama hizmetimiz ile aradığınız uzman mühendisi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Nitelikli bir personel istihdam etmek hem uzun bir süreç hem de insan kaynakları departmanına ilave bir iş yükü olmaktadır. Projenizin sürekliliği bölünmeden, konusuna hakim Exin Tasarım personeli ile yola devam edebilirsiniz.

 

ar-ge personeli kiralama

 

Exin Tasarım olarak, Ar-Ge Personeli kiralamada ki temel hedeflerimiz, markaların çözümlere alanında profesyonel kişiler yardımı ile kısa sürede ulaşmasını sağlamaktır. Otomotiv, beyaz eşya ve diğer sektörlerde profesyonel olarak görev yapmış kişiler tarafından sağlanan bu hizmet ile küçük/orta/büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları tecrübeli personeller ile karşılanmaktadır.

 

Hizmetimiz ve çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için info@exintasarim.com adresimize e-posta atabilir veya 0212 909 3946 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hemen Teklif Alın!


GÖNDER

Exin Tasarım Blog


Bize Ulaşın

2017 - Exin Tasarım ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR