Exin Tasarım Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz..
info@exintasarim.com 0(212) 909-3946

Hakkımızda


Uzman Kadromuzu Tanıyın !

Exin Tasarım, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerindeki ana ve yan sanayi kurumlarında yıllarca profesyonel olarak görev yapmış mühendisler tarafından kurulmuştur. Otomotiv sektöründeki Exterior ve Interior bir çok projede yer almış olduğumuz üzere, tecrübelerimizi vurgulamak gereği firma ismimiz Exin Tasarım olarak belirlenmiştir.  

Ekibimiz her biri kendi alanlarında uzman olarak ürün geliştirme, plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, PCB kart tasarımı ve PLC programlama konularında sonuç odaklı çalışmalar yürütmektedir.  Profesyonel kariyerlerinde Vw, Skoda, Bmw, Magnetti Marelli, Hella, Faurecia, Mecaplast, BSH gibi kurumlarla çalışmış makine ve elektrik-elektronik mühendislerinin bilgi ve tecrübelerini küçük/orta/büyük ölçekli işletmeler için paylaşma fikri ile kurulmuştur.

Exin Tasarım olarak kuruluş amacımız müşterilerimizin katma değerli projeler kazanmasına, bu projeleri başarılı bir şekilde yürütebilmesine yol göstermek ve yardımcı olmaktır. Bu nedenledir ki hizmetlerimiz tasarım ve imalat ile sınırlı kalmayarak proje koordinasyonuna da destek verilmesi şeklinde tanımlanabilmektedir.

Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda hedefimiz müşterilerimize uygulanabilir/imal edilebilir bir mühendislik hizmet sunmaktır. Bu bağlamda tüm hizmetlerimiz DFM(design for manufacture) ve DFA(design for assembly) yönergelerine uygun olmaktadır.

Exin Tasarım olarak uzmanlığımız ağırlıklı olarak plastik  enjeksiyon ürünler, plastik enjeksiyon kalıpları ve montajlı(plastik ve elektronik kart) cihazlar üzerinedir. Tasarlanmış olduğumuz ürünlerin veya müşteri ürünlerinin seri imalat proseslerinin kurgulanması, otomasyon PLC programlarının yapılması da hizmetlerimizin bir başka ayağını oluşturmaktadır.

Exin ekibi olarak bizlere mail ve telefon aracılığı ile iletişime geçebilir, ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın!


GÖNDER

Exin Tasarım Blog


Bize Ulaşın

2017 - Exin Tasarım ® ● TUM HAKLARI SAKLIDIR